28 października 2020 16:46 | Aktualności

Światowy Dzień Uśmiechu

Już po raz kolejny w pierwszy piątek października nasza szkoła brała udział w wyjątkowym święcie jakim jest: Światowy Dzień Uśmiechu. Symbolem tego dnia jest żółta uśmiechnięta buźka oraz dzień, w którym wszyscy powinni dużo się uśmiechać. właśnie takim dniem w naszej szkole  był 2 października 2020 roku.

Tego dnia drzwi klas i gabinetów w szkole zostały ozdobione uśmiechniętymi emotikonami.

Uczniowie klas 1-3 od samego rana przygotowywały uśmiechnięte buźki.  Wybierali również w swoich klasach najbardziej uśmiechniętych uczniów.

Klasy starsze przygotowały uśmiechnięte maseczki. Chętni uczniowie klas 4-8 wzięli również udział w internetowej sondzie w której wybierali  najbardziej uśmiechniętego nauczyciela  naszej szkoły.

Zwyciężyła pani mgr Agnieszka Nierychlewska.

Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na naszych twarzach.