03 marca 2020 20:53 | Aktualności

Dzień Otwarty

Dnia 3 marca 2020r. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Otwarty dla dzieci ubiegających się o przyjęcie do placówki.

Dzieci wraz z rodzicami witane były przy wejściu przez nauczycieli  w towarzystwie uczennicy klasy trzeciej. Przybyli goście otrzymali symboliczne upominki.

Wszystkich przybyłych na Dzień Otwarty powitała w auli szkolnej pani dyrektor Małgorzata Arent.

Wszyscy obejrzeli prezentację multimedialną przedstawiającą w zarysie atuty naszej szkoły. Po części oficjalnej dzieci z edukacji wczesnoszkolnej oraz drużyna harcerska zaprezentowały swoje talenty aktorskie, wokalne i taneczne.

Punktem następnym spotkania był pokaz ciekawych doświadczeń chemicznych i fizycznych.

Po spotkaniu dzieci i rodzice pod opieką wybranych nauczycieli mieli okazję zwiedzić szkołę.

Mieli  również możliwość rozmowy między sobą oraz z nauczycielami i specjalistami pracującymi w szkole. Udział w spotkaniu dostarczył dzieciom radości i pokazał, że Nasza Szkoła to miejsce bezpieczne, gdzie można wspaniale spędzać czas.