12 stycznia 2020 19:43 | Aktualności

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w lipnowskiej „ Dwójce”

Nasza szkoła, jak co roku, aktywnie włączyła się w kolejny finał WOŚP.  W dniach 8 - 10 stycznia 2020r. wolontariusze, harcerze i samorząd uczniowski  wspólnie połączyli siły i zorganizowali na terenie szkoły  wiele działań, m.in.: słodki kiermasz, loterię fantową, sprzedaż gadżetów WOŚP, a także sprzedaż serduszek. Zbiórka pieniędzy odbywała się na terenie naszej placówki- wśród uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły.

Bardzo dziękujemy nauczycielom i wychowawcom za zaangażowanie.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim  rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w akcję  i pomogli w organizacji  28. Finału WOŚP.

W tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Siema!

Do zobaczenia za rok!