20 grudnia 2019 20:07 | Aktualności

#RazemNaŚwięta

Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się w ogólnopolską akcję „Razem na Święta” zorganizowaną przez Ministra Edukacji Narodowej – Dariusza Piontkowskiego, która  polega na przedświątecznej, charytatywnej pomocy seniorom. Do akcji zgłosiło się już prawie 730 tys. uczniów oraz 78 tys. nauczycieli z ponad 6,5 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Wolontariusze z naszej szkoły wspólnie z opiekunami koła na przełomie listopada i grudnia zorganizowali zbiórkę artykułów spożywczych i przemysłowych, które we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej przekazali z życzeniami zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dwójce seniorom z terenu naszego miasta.

Dziękujemy uczniom i wychowawcom za wsparcie naszej akcji.

Opiekunowie koła: Małgorzata Waśniewska

Anna Węsierska