02 września 2019 18:21 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019 / 2020

W poniedziałek, 2 września o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. pani dyrektor Małgorzata Arent powitała serdecznie rodziców, nauczycieli a przede wszystkim uczniów
i przybyłych gości: księdza prałata Mirosława Korytowskiego proboszcza Parafii W.N.M.P.

w Lipnie, zastępcę burmistrza panią Jolantę Zielińską, przedstawicieli Stowarzyszenia Pomordowanych Nauczycieli Powiatu Lipnowskiego panią Ninę Komorowską i zasłużonego dla miasta Lipna pana Zdzisława Ostrowskiego oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Ewelinę Wojciechowską.

Mam nadzieję, że rozpoczynający się dzisiaj nowy rok szkolny 2019/2020 będzie rokiem nie tylko wytężonej pracy i nauki, ale także czasem dobrych zmian, który będziemy wspominać z przyjemnością i nieukrywanym wzruszeniem - powiedziała dyrektor szkoły Małgorzata Arent.