17 maja 2019 21:15 | Aktualności

Święto Szkoły

W tym roku szkolnym obchodziliśmy Święto Szkoły 17 maja 2019 r. Społeczność szkoły uczciła kolejną rocznicę nadania imienia i sztandaru Szkole Podstawowej nr 2 w Lipnie poprzez różne działania . Na początku uroczyście odśpiewano hymn szkoły, następnie  uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną pn. ,,Biografia Władysława Broniewskiego’’, a  później  inscenizację ,, Dziadów’’ przygotowaną przez uczniów kl. VII b . Kolejnym zadaniem było wykonanie kolażu zdjęć naszej szkoły przez uczniów wszystkich klas IV- VIII. Na końcu odbył się konkurs "Nauczyciel przyszłości", w którym przedstawiciele klas wykazali się pomysłowością  i kreatywnością. Zwyciężyła klasa IV b, II miejsce uzyskała klasa VII b, a III miejsce - klasa IV a. Ponadto wyróżniono uczniów kl. IV c oraz VIII a.

W tym wyjątkowym dniu uczniowie poprzez zabawę mieli okazję zaprezentować swoje  umiejętności artystyczne.