11 marca 2019 20:53 | Aktualności

Drzwi Otwarte w ,,Dwójce’’

7 marca 2019 r. nasza społeczność szkolna gościła przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Przybyłych gości powitała serdecznie  p. dyrektor Małgorzata Arent.

Na początku spotkania, prezentacja multimedialna przybliżyła zebranym gościom ofertę edukacyjną oraz wybrane przedsięwzięcia realizowane w szkole.

Zwrócono uwagę na fakt, że dzieci uczą się w nowocześnie wyposażonych salach,
a  nasze zaplecze sportowe – sale gimnastyczne i boisko sportowe Orlik –  sprzyjają rozwojowi fizycznemu naszych uczniów. Ponadto w szkole jest też dużo zajęć pozalekcyjnych, zatem każde dziecko znajdzie coś dla siebie interesującego, aby mogło rozwijać swoje pasje i zdolności.

Następnie społeczność uczniowska klas młodszych zaprezentowała występy taneczne i wokalne. Po występach nadszedł czas na zwiedzanie szkoły. Goście mogli również obejrzeli wystawy i ekspozycje prac naszych uczniów. Na rodziców i dzieci czekał słodki poczęstunek oraz własnoręcznie wykonane upominki.

Wizyta w naszej szkole była również okazją do indywidualnych rozmów z dyrekcją, nauczycielami i pracownikami.  Spotkanie odbyło się w przyjaznej i miłej atmosferze.

Społeczność szkolna bardzo dziękuje rodzicom i dzieciom za przybycie i wspólnie spędzony czas.