20 grudnia 2018 18:32 | Aktualności

Świąteczny i mikołajkowy seans filmowy

W ramach szkolnej akcji „Szkole kino” w grudniu zorganizowano dwa seanse filmowe. Na mikołajkowy seans (6 XII) zaproszono dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów kl. I a i I b, zaś na świąteczny seans filmowy (21 XII)zaproszono uczniów klasy II a i II b. Dzieci obejrzały filmy animowany pt. „COCO” oraz film baśniowy pt. „Gdzie jest Gwiazdka?”. Dla wszystkich dzieci oraz opiekunów przygotowano słodki poczęstunek.

Organizatorami „Szkolnego kina” są uczniowie klasy VI b z wychowawcą panią Magdaleną Charyton” oraz pani Małgorzata Komorowska. W II półroczu na seanse filmowe będą zaproszone dzieci ze starszych klas. Dodatkowy seans filmowy zostanie zorganizowany w ramach WOŚP, na który zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.