21 grudnia 2018 18:11 | Aktualności

Dwójka światecznie i rodzinnie

Boże Narodzenie  to  święta wyjątkowe i ważne. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka. Dzielenie się opłatkiem, roziskrzona choinka, włożone pod nią prezenty, ciche melodie kolęd przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać we wspomnieniach.
W tym przedświątecznym okresie, w naszej szkole, jak co roku, odbyło się spotkanie dla rodziców. Uczniowie klasy IIa, IIb oraz Ib wraz z wychowawcami  zaprezentowali inscenizację związaną ze Świętami Bożego Narodzenia w zimowym nastroju. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliły znane  piosenki, tańce oraz piękne wiersze wykonywane przez  dzieci. Recytacje i serdeczne życzenia wprowadziły wszystkich w uroczysty przedświąteczny nastrój. Spotkanie  to dostarczyło nam wszystkim  wiele niezapomnianych wrażeń.

Wychowawcy klas
Katarzyna Przybyszewska