12 grudnia 2018 22:33 | Aktualności

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY W MBP

12 grudnia 2018 roku uczniowie z klasy VIc, wraz ze swoim wychowawcą, gościli w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lipnie. Podczas spotkania przypomnieli tradycje i obyczaje związane ze świętami Bożego Narodzenia. Opowiedzieli też o zwyczajach pielęgnowanych w ich rodzinnych domach oraz o wymarzonych prezentach, których oczekują od Świętego Mikołaja – oczywiście za dobre zachowanie... Następnie uczniowie wykonali kartki i zredagowali życzenia świąteczne, wykazując się przy tym kreatywnością i pomysłowością.

Warsztaty wprowadziły uczniów w niezwykle magiczną atmosferę, towarzyszącą przygotowaniom świątecznym. Były ponadto kolejną okazją sprzyjającą integracji dzieci, które chętnie korzystają z gościny MBP w Lipnie.