07 grudnia 2018 21:54 | Aktualności

„MIKOŁAJKI W DWÓJCE”

6 grudnia jest dniem, w którym w naszej szkole od wielu lat podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana panowała świąteczna atmosfera, a w klasach i na korytarzach dominował kolor czerwony.

Z pomocą rodziców i wychowawców uczniowie zorganizowali kiermasz mikołajkowy, który jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wspólnie udało się nam zebrać rekordową kwotę.
Gorąco dziękujemy wszystkim zaangażowanym za współpracę.

Tradycyjnie uczniowie wyruszyli z życzeniami i mikołajkowymi upominkami do zaprzyjaźnionych instytucji, szkół i przedszkoli, m. in.:  Urzędu Miejskiego, Urzędu Gminy, Starostwa Powiatowego, parafii pw. WNMP, PUK-u, Komendy Powiatowej Policji, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, MCK-u i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Jak co roku zostali przyjęci bardzo miło, za co serdecznie dziękujemy.