04 grudnia 2018 21:32 | Aktualności

ADDRZEJKOWE WRÓŻBY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

30 listopada 2018 roku w naszej szkole  odbyły się  wróżby andrzejkowe dla uczniów z oddziałów przedszkolnych. W tym dniu Szkolny Wolontariat zamienił aulę w salę wróżb i magii.
Opiekunowie wraz z wolontariuszami przygotowali wiele wróżb min.: magiczne kubeczki,
przyjacielskie łódeczki, jaki zawód będę wykonywał/ła?, magiczna liczba, ulubione kolory - czyli jaki jestem oraz co mnie czeka w przyszłości.
Celem spotkania było zapoznanie z tradycjami związanymi z wieczorem andrzejkowym poprzez uczestnictwo w zabawach i wróżbach, stwarzanie miłego nastroju, integracja wolontariuszy z najmłodszymi uczniami naszej szkoły, zachęcanie do wyrażania uczuć i przeżywania radości zabawy. Nad przebiegiem imprezy czuwali opiekunowie wolontariatu
oraz wolontariusze z kl. VIII a - Zuzanna Z., Julia K., Katarzyna L., Wiktoria W., z kl. VII b – Zuzanna S. Oliwia O., Jakub A. i z  kl. VI b – Oliwia G. Mamy nadzieję, że wszystkie dobre przepowiednie i wróżby andrzejkowe się sprawdzą.