02 grudnia 2018 21:37 | Aktualności

ZAPROSZENIE DO CZYTANIA

Do biblioteki naszej „Dwójeczki” dotarły już nowe książki, które zostały zakupione w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

Zapraszamy wszystkich uczniów do odwiedzenia szkolnej biblioteki. Na pewno każdy młodszy i starszy czytelnik znajdzie ciekawą lekturę, która przeniesie go do świata magii, fantazji... – o czym już mieli okazję przekonać się uczniowie z klas I-III oraz uczestnicy zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Uczniom zaprezentowano niezwykłą książkę „Mały Książę”, której ilustracje można zobaczyć w trójwymiarowej, dynamicznej przestrzeni, na co pozwala specjalnie zainstalowana w telefonie lub tablecie aplikacja AR.

„Czytanie jest odnajdywaniem własnych bogactw i własnych możliwości przy pomocy cudzych słów”.