16 listopada 2018 10:52 | Aktualności

Uroczyste pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Lipnie

25 października 2018 roku odbyło się uroczyste pasowanie dzieci klas I a i I b na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wł. Broniewskiego w Lipnie. Dzieci, zaprezentowały się w recytacji, piosenkach
i aktywności ruchowej. Podczas uroczystości  towarzyszyli uczniom ich rodzice, nauczyciele, dyrektor szkoły wraz z zastępcą, przewodnicząca rady rodziców oraz Burmistrz Miasta Lipna pan Paweł Banasik. Aktu pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Arent. Aby upamiętnić to wydarzenie, każdemu pierwszakowi został wręczony pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Dopełnieniem uroczystości był słodki podwieczorek.

Naszym Pierwszoklasistom życzymy bardzo dobrych wyników w nauce, samych radosnych chwil
i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

wychowawcy klas pierwszych:

Marzena Wasilewska i Marzena Waśkiewicz