29 września 2018 21:23 | Aktualności

NOC W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W LIPNIE

W nocy z 28 na 29 września 2018 roku korytarze Szkoły Podstawowej nr 2 pełne były radosnych krzyków
i śmiechu. W ramach projektu "Nowoczesna edukacja w mieście" uczniowie klas VI mieli możliwość poznania szkoły nocą. Od godziny 17 w piątek do 8 rano w sobotę spędzili czas ze swoimi nauczycielami: panią Agnieszką Nierychlewską, Elżbietą Orenkiewicz, Magdaleną Zdrojewską i panem Wojciechem Maciejewskim. Dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców tej szkoły uczniowie zjedli pyszną kolację i pożywne śniadanie. Ta noc była wyjątkowa. Młodzież miała kontakt z nauką przez zabawę. Uczniowie chętnie brali udział w zabawach, wspólnie obejrzeli film. Nie zabrakło też śpiewów i tańców. Wspólne posiłki, wieczorna  i poranna toaleta, gimnastyka bardzo zbliżyły uczniów i nauczycieli. Chwile spędzone razem na pewno na długo pozostaną w pamięci uczestników "Nocy w szkole".