29 maja 2018 20:14 | Aktualności

AKCJA CHARYTATYWNA "DLA ANI"

We wtorek 29 maja w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna „DLA ANI”  wspierająca uczennicę pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie, u której w listopadzie zdiagnozowano białaczkę limfoblastyczną. Uczniowie bardzo chętnie włączyli się wprzygotowania akcji i dbali o jej prawidłowy przebieg. Celem akcji było przede wszystkim zebranie środków finansowych na pomoc dziewczynce w walce z chorobą ale także wzbudzenie empatiiu uczniów i  stworzenie im sytuacji do aktywnego włączania się w pomoc innym. Dzięki sponsorom z terenu naszego miasta, firmom: AGROMLECZ, BRATEX, JASZEWSCY oraz Panu Tomaszowi Grzywaczewskiemu – właścicielowi sklepu WARZYWKO udało nam się zebrać 546,64 zł.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękujemy bardzo za współpracę.

ANIU, wracaj do zdrowia.