10 maja 2018 20:39 | Aktualności

SUKCES UCZNIÓW W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lipnie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. W plastycznych zmaganiach udział wzięli uczniowie kl. IV-VII  SP nr 2  Lipnie i SP nr 5 w Lipnie. Łącznie wpłynęło 65 prac. Oceniając prace jury wzięło pod uwagę: estetykę pracy, zgodność z tematem i samodzielność jej wykonania. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić 5 prac a 13 wyróżnić.

I miejsce zajął Artur Jędrzejewski z kl. IV c

II miejsce zajęły Wiktoria Nowińska i Oliwia Zaborowska z klasy V b

Wyróżnienia zdobyli: Natalia  Chlebowska, Julia Cyranowicz, Błażej Kwiatkowski z klasy IV c, Laura Markiewicz  i Bartosz Błażkiewicz z klasy V b oraz Karolina Rzymska z klasy VII b.

Zastępca Burmistrz Miasta Lipna Pani Jolanta Zielińska złożyła gratulacje zwycięzcom konkursu oraz wręczyła nagrody książkowe ufundowane przez lipnowską bibliotekę i Urząd Miejski w Lipnie.

Konkurs przygotowały i zorganizowały bibliotekarki: Anna Zalewska i Magdalena Rykowska. Szkolnym opiekunem była pani mgr Magdalena Charyton.

Do końca maja prace można podziwiać w Wypożyczalni dla Dorosłych MBP w Lipnie. Serdecznie zapraszamy.