13 kwietnia 2018 20:02 | Aktualności

ŚWIATOWY DZIEŃ SCRABBLE

13 kwietnia uczniowie z Vc zaprosili swoich młodszych kolegów z klasy IIIa do wspólnej gry w Scrabble, chcąc tym samym podkreślić wypadający tego właśnie dnia ŚWIATOWY DZIEŃ SCRABBLE.

Zabawa, która odbyła się w auli naszej szkoły nie mała końca... Wprowadziła dzieci w atmosferę zdrowej rywalizacji, która miała charakter nauki poprzez zabawę. Dzieci – pod czujnym okiem swoich wychowawców, pani Wandy Okonkowskiej i pani Małgorzaty Kowalskiej-Tuszyńskiej – układały wyrazy, bogacąc tym samym zasób swojego słownictwa. Miały także okazję do tego, by sprawdzić znajomość zasad ortograficznych i gramatycznych. Poradziły sobie z tym zadaniem wspaniale! Dlatego grę w Scrabble z całą pewnością powtórzą już niebawem, bo to spotkanie integracyjne spodobało się uczniom na tyle, że wyrazili chęć ponownej grywalizacji.