20 marca 2018 20:15 | Aktualności

GRY STOLIKOWE

„Balansujące krzesełka”, „Bierki”, „Kłamczuch”, „Gorący ziemniak” i nie tylko... zgromadziły 20 marca 2018 roku uczniów z klasy Va i Vc w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lipnie.

Uczniowie pod opieką pań: I. Rakowskiej, M. Komorowskiej i M. Kowalskiej-Tuszyńskiej w atmosferze radości przystąpili do gier stolikowych. Ich uniwersalność i relaksująca funkcja nie tylko odciągnęła dzieci od gier komputerowych, ale przede wszystkim pokazała, że zwykłe „planszówki” są niezwykłe, bo stanowią źródło świetnej zabawy. Ponadto wzbudzają wiele szczerych emocji i reakcji wśród graczy, jak również doskonale wpływają na motywację oraz usprawniają spostrzegawczość, koncentrację uwagi i umiejętność pracy w zespole.