01 lutego 2018 21:20 | Aktualności

Dni Erasmusa w ZST

Pod koniec stycznia 2018 roku trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział  w Dniach Erasmusa w Zespole Szkół Technicznych w Lipnie.

Jolanta Insadowska, Karolina Rzymska i Zofia Strzyżanowska z klasy VII b wraz z opiekunem panią Agnieszką Nierychlewską miały szansę zobaczyć jak wygląda współpraca międzynarodowa w ramach programu Erasmus - Wszyscy uczymy się w szkole.

Uczniowie ZST  połączyli się z uczestnikami programu z innych krajów za pomocą skype. Opowiedzieli zgromadzonym o swoich wrażeniach z wymiany. Zaprezentowali zdjęcia i przekąski sporządzone według przepisów przyjaciół z zagranicy.

Ostatnim punktem spotkania był udział w warsztatach ekonomicznych ’Załóż własną firmę w Europie’(warsztaty prowadzone w języku polskim i angielskim). Następnie każda grupa zaprezentowała  stworzony  biznes plan.

Bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom ZST w Lipnie za