12 stycznia 2018 19:49 | Aktualności

26. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W DWÓJCE

14 stycznia cała Polska gra z WOŚP. Nasza szkoła, jak co roku aktywnie włączyła się do akcji niesienia pomocy.

Celem 26. finału jest wyrównywanie szans w leczeniu noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

W związku z tym przez cały tydzień w naszej szkole odbywało się wiele akcji: inscenizacje „Bajkowy pociąg” w klasach młodszych oraz „Opowieść wigilijna” dla uczniów  klas IV-VII; poza tym: dyskoteka, fotobudka, szkolne kino i  słodki kiermasz ciast.

Dzięki Waszej hojności, przychylności, serdeczności i WIELKIEMU SERCU udało nam się zebrać podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  kwotę

1322,07 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się w akcję. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie.

Szkolna Rada Wolontariatu