04 października 2017 21:43 | Aktualności

Ale Kino !

Od 27 do 29 września w MCK odbywał się Festiwalu Filmów Młodego Widza - Wędrującego Ale Kino! Uczniowie klasy IIb mieli szczęście uczestniczyć w wielu atrakcjach.

W środę obejrzeli film ,,Traktorem Florek”, który był uznany za jeden z najciekawszych obrazów z poprzedniej edycji festiwalu i oceniali go przyznając swoje punkty w plebiscycie.

W czwartek, czworo naszych przedstawicieli uczestniczyło w warsztatach filmowych. Dominika, Agatka, Oliwia i Antoś poznawali etapy powstawania filmu animowanego i warsztat reżysera. Ich zespół stworzył film o małpkach.

Piątek to dzień uroczystej gali. Wielu  uczniów z naszej klasy wraz z rodzicami  miało okazję obejrzeć film "Dosięgnąć nieba" kończący festiwal i pokazy filmów stworzonych przez dzieci.