20 czerwca 2017 20:43 | Aktualności

PUSZECZKA DLA PUPILA

Już po raz czwarty Dwójka pomogła pupilom znajdującym się w przytulisku pod opieką pani Anny Protas – Strychalskiej (Kundelkowisko – pomóż, pokochaj, adoptuj) oraz wsparła Fundację S.O.S Dalmatyńczyki.

W tym roku szkolnym zebraliśmy 65 kg i 435 g karmy dla psów oraz 11 kg karmy dla kotów, a także uzbierano kwotę w wysokości 200zł, która została przekazana na leczenie psów i kotów z przytuliska.

Uroczystość podsumowująca akcję charytatywną odbyła się 20 czerwca 2017r. Uczniowie klasy IV b oraz oddziału przedszkolnego 01 przekazali zebrana karmę pani Ani. Szkoła otrzymała podziękowanie za okazaną pomoc i wsparcie.

Uroczystość zakończyła się wręczeniem nagród uczestnikom konkursu plastycznego, zorganizowanego przez p. Pawłowską, Człapińską i Waśniewską.

Koordynatorami akcji była p. M. Charyton, p. J. Politowska, p. R. Skowrońska.