20 czerwca 2017 21:19 | Aktualności

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA "BEZPIECZNY UCZEŃ I TECHNIK"

20 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów dla laureatów oraz pozostałych uczestników olimpiady OLIMPUS Bezpieczny Uczeń i Technik.

W marcu bieżącego roku nasza szkoła wzięła udział w pierwszej Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUS Bezpieczny Uczeń i Technik. Uczestnicy byli podzieleni na dwa poziomy: klasy II-IV ora V-VI. Test zawierał wiele trudnych zagadnień dotyczących, m.in.: bezpieczeństwa w ruchu drogowym, korzystania z urządzeń elektrycznych, cyberprzestrzeni, zachowań w sytuacji wypadku. Ogłoszenie wyników nastąpiło 20 czerwca i było dla naszej szkoły niezwykle radosne. Trzy uczennice zostały laureatkami olimpiady, natomiast reszta uczestników otrzymała w podziękowaniu dyplomy uznania. Zaszczytne miejsca laureatów otrzymały:

Gabriela Kowalska – klasa II a

Melania Podlewska – klasa IV a

Justyna Ziemińska – klasa IV b

Organizatorami szkolnego etapu Olimpiady OLIMPUS Bezpieczny Uczeń i Technik były panie Katarzyna Trojanowska oraz Monika Kowalska.