Miniatura video

Hymn wykonany przez uczniów podczas akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W dniu 10 listopada 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych, drugich i trzecich wraz z wychowawcami zebrały się w auli szkolnej, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Czcząc pamięć tamtych historycznych dni wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski. Dzieci prezentowały także wiersze oraz pieśni patriotyczne. Na tę uroczystość wykonały kotyliony w barwach ojczystych. Tego dnia do szkoły przyszły ubrane na galowo. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym. Obchody 11 listopada nauczyły dzieci szacunku do kraju ojczystego, a także rozwinęły poczucie przynależności narodowej.

Zobacz film »

Miniatura video