AAA
Szkoła Podstawowa nr 2
im. Władysława Broniewskiego w Lipnie

Rok szkolny 2009/2010

Rok szkolny 2009/2010

 

1.     Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy ALBUS 2010- laureat  i dwa wyróżnienia

2.     Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II- dwóch laureatów

3.     Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny KLIO 2009- udział

4.     Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym- IX miejsce

5.     Wojewódzki Festiwal Piosenki MAC Edukacja- wyróżnienie

6.     Konkurs przyrodniczy Z przyrodą na TY- etap rejonowy

7.     Powiatowy Festiwal Piosenki Śpiewać każdy może- II, III miejsce oraz wyróżnienie

8.     Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej (chłopcy)- III miejsce, (dziewczęta)- IV miejsce

9.     Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej (chłopcy)- IV miejsce,

10.   Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym (chłopcy)- III miejsce drużynowo, II miejsce indywidualnie,

11.   Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dziewczęta)- III miejsce drużynowo

12.   Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym (dziewczęta)- IV miejsce

13.   Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym (dziewczęta)- V miejsce

14.   Miejsko- gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej (dziewczęta)- II miejsce

15.   Miejsko- gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Koszykowej (dziewczęta)- V miejsce

16.   Miejsko- gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju (dziewczęta)- III miejsce

17.   Miejski Konkurs Ortograficzny Ortografia na 5- III miejsce

18.    Miejski Konkurs Matematyczny Mistrz szybkiego liczenia- III miejsce

19.    Międzyszkolny Konkurs Matematyczny uczniów klas VI- III miejsce

20.    Miejski Konkurs Ortograficzny Ortografek- I miejsce

21.    Miejski Konkurs Święto Latawca- I miejsce

22.    Ogólnoszkolny Konkurs Przyrodniczy Jak chronić środowisko w naszym mieście ?- I miejsce

23.    Miejski Konkurs Ekologiczny- I, II, II, wyróżnienie

24.    Miejski Konkurs Wielkie kasztanobranie-  I miejsce