Baza szkoły

Budynek szkoły jest murowany, pięciokondygnacyjny o powierzchni użytkowej 2785 m2.
W piwnicy budynku znajduje się kuchnia, zmywalnia, świetlica, trzy pomieszczenia lekcyjne, archiwum oraz pomieszczenia gospodarcze. Na parterze oprócz czterech izb lekcyjnych przystosowanych do prowadzenia zajęć w klasach I-III mieszczą się: pokój nauczycielski, sekretariat, gabinet dyrektora i pedagoga szkolnego oraz toalety. Na pierwszym piętrze usytuowana jest biblioteka której księgozbiór obejmuje około 12.000 woluminów i jest uzupełniany na bieżąco. Na poziomie tym znajdują się również dwa pomieszczenia zaadaptowane do prowadzenia zajęć w oddziałach przedszkolnych dwie izby lekcyjne dla uczniów klas I-III, i trzy izby lekcyjne do prowadzenia zajęć w klasach IV-VI oraz toalety. Jedno z pomieszczeń na drugim piętrze zajmuje pracownia komputerowa, nowocześnie wyposażona umożliwia korzystanie ze zbiorów internetu. W sąsiedztwie pracowni komputerowej znajduje się pracownia przyrodnicza z pomieszczeniem spełniającym rolę zaplecza, aula przystosowana do prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego dla klas I-III, dwie izby lekcyjne i druga pracownia komputerowa.