AAA
Szkoła Podstawowa nr 2
im. Władysława Broniewskiego w Lipnie

Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR” – wyróżnienie;

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Mali bohaterowie  Sporks`a” – wyróżnienie;
  2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wł. Broniewski - patron mojej szkoły” – III miejsce;
  3. Ogólnopolski Program „Szkoła z klasa 2.0” – certyfikat i tytuł „Szkoły z klasą 2.0”;

 

  1. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy „Mój las” – I miejsce;
  2. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce koszykowej chłopców – II miejsce;
  3. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców – III miejsce;
  4. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców – IV miejsce;
  5. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju l.a. chłopców – X miejsce;
  6. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Król Mariusz Pierwszy, czy Kajtuś Czarodziej” – wyróżnienie;

 

  1. Rejonowy Przegląd Twórczości Artystycznej Przedszkolaków – grand prix;
  2. Rejonowy Przegląd Twórczości Artystycznej Przedszkolaków – 2 wyróżnienia;
  3. Konkurs przedmiotowy z języka polskiego – etap rejonowy;
  4. Konkurs przedmiotowy z matematyki – etap rejonowy;
  5. Konkurs przedmiotowy z przyrody – etap rejonowy;

 

  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - klasyfikacja generalna – III miejsce:

          - chłopcy I miejsce w powiecie,

          - dziewczęta V miejsce w powiecie;

  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców – I miejsce;
  2. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju l.a. chłopców – I miejsce;
  3. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców – I miejsce;
  4. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce koszykowej chłopców – I miejsce;
  5. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców – I,II miejsce;
  6. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w trójboju l.a. chłopców – II miejsce;
  7. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt – II miejsce;
  8. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych dziewcząt – II miejsce;
  9. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej chłopców – III miejsce;
  10. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce koszykowej dziewcząt – III miejsce;
  11. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju l.a. dziewcząt – IV miejsce;
  12. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt – V miejsce;
  13. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej chłopców – V miejsce;

 

  1. Miejsko-Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt – III miejsce;

 

  1. Miejski Konkurs Plastyczny „Krasnoludki są na świecie” – II,III miejsce;
  2. Międzyszkolna Liga Pływacka – I,II,III miejsce;
  3. Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – III miejsce;